להזמנה ופרטים נוספים

  צימרים באזור אשדוד

  יום אחד אתם מרגישים שאתם כבר לא יכולים יותר עם השחיקה הגדולה בעבודה ועם השגרה המונוטונית. אתם מחפשים צימרים באזור אשדוד שהוא לא רחוק מכם, מרחק נסיעה סביר שיכול להיות מצוין בשבילכם אפילו ללילה אחד. כך מתחילות בדרך כלל הרפתקאות נפלאות של חופשה ספונטנית שכל אחד יכול לקחת באמצע השבוע במחיר סביר ביותר. ההפתעה הגדולה ביותר לאחר הפרגון העצמי שלכם לחופשה זו היא העובדה שמרחב כפרי פסטורלי נמצא כל כך בהישג יד של כל אחד באזור המרכז, או הדרום, ומבלי לנסוע שעות אתם יכולים לנסוע חצי שעה לכל כיוון ועדיין למצוא את עצמכם בתוך כל השקט הנפלא הזה. צימרים כאלה יפתיעו אתכם גם באסתטיקה המושקעת שלהם ובפינוקים שהם מציעים לכם בנדיבות.

  למה לפרגן לעצמכם צימרים באזור אשדוד?

  • כי לא צריך לנסוע זמן רב ולעמוד בפקקים שעות כדי ליהנות מחופשה. האזורים הכפריים פתוחים לנסיעה ומחכים לכם בזרועות פתוחות.
  • כי רוב הסיכויים שאתם תהיו שם עם אנשים טובים כמוכם שמאסו בשחיקה והחליטו למצוא את המקום הסודי שלהם לטעינת מצברים קרוב לבית.
  • כי צימרים נותנים לכם בנדיבות וברוחב לב כל מה שתצטרכו לשלם עליו אקסטרות בבתי מלון.
  • כי צימרים מציעים לכם פרטיות מרבית ואינטימיות שאין בבית מלון, ואם אתם חייבים לנוח משחיקה זה סימן שגם אין לכם אותה בבית.
  • השקט והשלווה שווים הכל. הירוק בעיניים והטבע סביב יחדשו לכם כוחות.
  • תוכלו לבשל לעצמכם לבד או לצאת למסעדות בסביבה או להזמין ארוחות מבעלי הצימרים, אבל לא תישארו רעבים.

   

  לנפוש בצימרים ליד אשדוד

  קחו לדוגמה מקום נפלא באמת בלב הפרדסים שליד אשדוד, מקום נהדר שמוקף ירוק ושלווה, טבע ושדות. נווה בר הוא מתחם סגור עם עשר בקתות עץ שמוגבל רק לאנשים שמכבדים פרטיות ושקט ורוצים כזה לעצמם. אם תרצו לצאת לפעילות יש חוות סוסים לידכם. אם תרצו ליהנות מג'קוזי הוא פתוח לפניכם. אם תרצו קולינריה מעולה אשדוד מציעה מסעדות מהמטבח הבינלאומי, ואם תרצו פשוט להתפרקד בטן גב חוף הים של אשדוד לא רחוק בנסיעה קצרה. צימרים באשדוד הפכו לאטרקציה אמיתית שכדאי לכם מאוד לבדוק.

  צימרים באזור אשדוד

  להזמנה ופרטים נוספים

   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני