להזמנה ופרטים נוספים

  צימרים במרכז למשפחות

  אנשים שמחפשים את המקומות היפים ביותר בישראל כדי לצאת לחופשות נעימות לבד, בזוגות או עם כל המשפחה יודעים שכדאי לחפש צימרים במרכז, משום שלהבדיל מהנהוג לחשוב הם יכולים להציע יופי של אפשרויות. לא חובה לנסוע לצפון הארץ או לנדוד למדבריות הקסומים שלנו. גם במרכז הארץ אפשר למצוא נופים יפים ופסטורליים, מקומות שהתמחו בעיקר בחופשות של אנשים שמחפשים את הבידוד ואת השקט והשלווה גם קרוב לבית. זהו מפנה מעניין במפת התיירות של ישראל, כאשר צימרים הופכים להיות העדפה של ישראלים לנפוש במקום במלונות. מתברר שישראלים אוהבים דווקא להעסיק את עצמם, או לבלות במקומות שקטים יותר מאשר מלונות עמוסים קבוצות לעייפה של מבלים ותיירים שאינם שומרים על השלווה. 

  יתרונות של צימרים במרכז לחופשות בסגנון אחר לגמרי

  • אפשר למצוא בהם בקתות פסטורליות או בתים קטנים ומעוצבים נפלא, יותר מאשר מלונות שהתחזוקה בהם לקויה או שהמבנה שלהם ל אנוח לכם אבל מסתפקים בזה כי "זה מה שיש".
  • לו"ז חופשי ופנוי מאילוצים של צוות המלונות. אתם עושים מה שאתם רוצים כשאתם רוצים לעשות זאת, מלבד ארוחת הבוקר, כמובן שגם לה גבולות סבירים. גמישות בקביעת מועדי הארוחות והפעילויות.
  • גמישות בהכנת הארוחות שלכם לבד מבלי שתהיו תלויים במטבח המלון. מתאים לשומרי שבת וגם לחילוניים.
  • מתחמי אירועים ואטרקציות שאינם צמודים לחדרים שלכם ולכן השקט והשלווה מובטחים. אין הפעלות של צוות בידור שטורדים את מנוחתכם בשעות לא סבירות.
  • פרטיות מוחלטת לכל מי שמחפש אינטימיות מוגנת ונעימה במרכז הארץ, מבלי להתחלק באותו מסדרון ובאותה קומה עם עוד עשרות תיירים.
  • מיקום נוח מאוד במרכז הארץ, ליד נופים נפלאים ומרחבים כפריים שמעניקים לכם את התחדשות הכוחות שאתם מחפשים בחופשה נפלאה.

  בחירת מקום לצימרים במרכז הארץ

  מי שמחפש מקום שבו יש כל מה שחיפשתם כדי לצאת לסוף שבוע נפלא, כדאי שיבדוק מקום כמו נווה בר ליד אשדוד, במרחק נוח מהים ובלב מרחב כפרי פסטורלי עם נופים מרגיעי עין ולב. במתחם זה של צימרים במרכז תמצאו בקתות עץ נפלאות ומפנקות, משופצות ואיכותיות. הפרדסים מסביב מבטיחים לכם פרטיות מוחלטת והרבה אוויר צח, מתחם אירועים לא רחוק למי שמחפש שילוב של אירוע עם חופשה, חוות סוסים ואטרקציות למכביר באזור.

  צימרים במרכז למשפחות

  להזמנה ופרטים נוספים

   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני